Hodnocení Ostrov 2016

Aktuality Diskusné Fóra Členské fórum Hodnocení Ostrov 2016

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Príspevky
    • #2606
      Pavlos
      Účastník

      Nazdar předsedo, členky, členové, přátelé, kamarádi,
      vzhledem všeobecné lenosti, skromnosti účastníků letošních písků nebo prostě jen z časových důvodů se mi nedostal ani jeden mail s výstupy. Nu což, když hodnotit, tak hlavně objektivně a bez podkladů. Nevyvíjejte další úsilí, už je to marný hodnocení je hotovo a na další reklamace NEBUDE BRÁN zřetel! 🙂

      Účastníky byli:
      Pavlos + Lucie, Bratránci s rod., Adam V. s rodinou, Helmut s rod., Kratochvílovi, Lukáš Mildorf s rod., Klimánci, Mareši, a solitérně Michal Z., Mardžanka, Vilda a na víkend tzv. mimo soutěž Nováčci – Petr a Hanka.

      Po přečtení pravidel startéra jsem se zhrozil, ale myslím že jsem se funkce hodnotitele zhostil na výbornou. Hodnoceno bylo celkem 15 účastníků akce, členů oddílu (lezli i nečlenové) ostatní bohužel mají smůlu.

      A jaký byl klíč k hodnocení? Nejvyšší počet bodů a o první místo získlali, dle mého uvážení nejlepší lezkyně / lezec zájezdu (nejtěší cesty na prvním konci)- dělba bodů, dále 3-15 účastníkům zájezdu převážně lezoucích na obou koncích lan a více-méně denní bázi. Ostatním, kdož s námi setrvali alespoň 3 a více nocí bod za účast – lezoucí pouze občas bez rozdílu důvodů :-).

      A jak tedy body přidělit?
      Lucie Z., Bratránek 14,5 bodů – nejlepší a nejtěžší výkony na prvním konci

      Pavlos, Ingrid, Adam V., Helmut, Arno, Pankáč (p.Mareš), Lukáš Mildorf, Michal+Zuzka Kratochvílovi 10 bodů – pravidelné lezení na všech koncích v přiměřených obtížnostech 🙂

      Michal Z., Vilda, Mardžanka, Peťula – 1 bod za účast, lezeno s vervou avšak méně než ostatní ze všemožných zvláště pak rodinných důvodů:-).

      Nováčci (Petr + Hanka) – 0 bodů, nesplnili kritérium účasti ač jsem zvažoval, jako plusový bod Peťou nabízené výpalky :-).

      Toť k bodování vše, tak se do mě pořádně na fóru pusťte, aspoň tady nebude
      mrtvo :-).

      SLOVO ZÁVĚREM: hodnocení není vše, dík všem za účast, super partu jak na sportovním, tak kulturním kolbišti. Lezlo se dost, co počasí dovolilo, ubytování v chatě himmelreich, spartánštější, ale cenově a svou polohou výhodné! Krom lezení byl na denním pořadu večerní posezení v chatě nebo u ohně, volejbal, oslavy kulatých a punkový koncert uprostřed týdne v kempu pod císařem – mrkněte na youtube a napište ARGIES (argentína). Kdo nejel nebo nemohl, velká škoda. Už teď uvažuji, že oddílové písky v příštím roce budou opět v Ostrově na stejném místě.

      Ještě jednou díky všem climbeři, doufám, že na mě nezanevřete a pojedete i příští rok!!!

      Hore zdar

      Pavlos

    • #2611
      Petr Macháček
      Moderátor

      Pavlosu OK, jen pro upřesnění počtu bodů:

      – první dva 15+14/2=14,5, to je OK
      – dalších je 9, takže (13+12+11+10+9+8+7+6+5)/9=9 bodů pro každého, ne 10.
      – další 4 pak (4+3+2+1)/4=2,5 bodů pro každého, ne 1.
      – k tomu každý bod za účast, stejně tak Nováčci po jednom bodu

      Mach

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému